Tavşan Oyuncak Yapılışı

 

 

1

 

Tavşan oyuncak yapılışıyla alakalı derlediğimiz bu yazımızda birçok örnek ve resimli anlatıma yer verdik. Hemen altta amigurumi örgü oyuncak tavşan yapımıyla alakalı bir de eğitici sete yer verdik. Bu sayede sizde evde çocuklarınıza sağlıklı örgü oyuncaklar yapmayı öğrenebileceksiniz. Aynı zamanda eskileri değerlendirme olarak da çoraptan oyuncak tavşan yapımıyla alakalı birçok güzel örnek de altta yer alıyor. Yararlanarak sizde çocuklarınıza çok şirin oyuncak tavşan modelleri yapabilirsiniz.

Bu çalışma ile çocuklarınıza farklı oyuncaklar yapabilirsiniz. Sevecekleri ve beğenerek oynayacakları bu güzel tavşan oyuncağı ile çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Sizde kolay malzemeler ile evde tavşan oyuncak yapılışını öğrenebilir ve çocuklarınıza bu şahane tavşan oyuncağı yapabilirsiniz. Sitemizde yer alan oyuncak kategorisi ile kendin yap kategorisinde farklı malzemelerden yapılan oyuncak yapımını anlatan çalışmalara da göz atmanızı öneririm.

 

 

Değişik oyuncak yapımı ile ilgili çalışmaları gördüğünüzde çok şaşıracaksınız. Evde kolay oyuncak yapımı ile ilgili hemen hemen her gün yeni çalışmaları sitemize eklemeye çalışıyorum. Evde çoraptan tavşan yapımı veya havludan tavşan oyuncak yapımı ile ilgili çalışmaları da yine bu yazımın sonundaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz. Oyuncak tavşan yapmak için malzemeler ise şöyle ;

– Yün.
– Makas.
– İplik.
– Tığ.
– İğne.
– Pipo temizleyici.
– Sıvı yapıştırıcı.
– Pembe kağıt.
– Cupcake kağıdı.
– Keçe.
– Kurdele.
– Pembe kağıt.
– Plastik göz.
– Karton veya tahta.

Havludan da tavşan oyuncak yapabilirsiniz. Bununla ilgili çalışmayı sitemizde paylaşmıştım.

Farklı bir tavşan oyuncağı yapımı ile ilgili bir video.

Socken Kaninchen Spielzeug – socks rabbit toy – chaussettes lapin jouet

Daha önce paylaştığımız Keçeden Yapılan Çiçek Motifleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Nuray Gençtürk dedi ki:

    çocuklarınız için güzel ve sevimli tavşan oyuncakları yapabilirsiniz. farklı renklerde yapmak size kalmış…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir