TEL BÜKMEYLE BALIK ŞEKLİNDE ANAHTARLIK YAP

 

 

0

 

Evde tel bükmeyle yapılan çalışmaları buldukça paylaşıyorum. Bu yazımda sizlere tel bükmeyle balık anahtarlık yapmak için resimli anlatım paylaştım. Anlatımda adımlar tek tek aşamalı bir şekilde aktarılmış.

Sizde telden balık anahtarlık yapmak isterseniz veya bu tür çalışmaları merak ediyorsanız, bu yazımda paylaştığım çalışmayı evde uygulayabilirsiniz. Evde tel bükmeyle anahtarlık yapmak için daha önce küpe çalışması paylaşmıştım.

Tel bükmeyle takı yapmak için benzer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Tel bükmeyle balık şeklinde anahtarlık yapmak veya takı yapmak için de bu güzel şablonu kullanabilirsiniz. Evde kolay yapılan telden çalışmalar için değişik fikir veya projeler buldukça sizlere yine bu başlıktan paylaşmaya devam edeceğim.

 

 

Şimdi sizleri tel bükmeyle balık şeklinde anahtarlık yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tel-bukmeyle-balik-seklinde-anahtarlik-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7343.html

 

Daha önce paylaştığımız KARTON KOLİDEN HAVLULUK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir