TEL BÜKMEYLE KOLYE NASIL YAPILIR

 

 

0

 

Evde tel bükmeyle kolye yapmak isteyenler için farklı bir çalışma paylaştım. Daha önce de tel bükmeyle yapılan kolye örneklerini sıkça paylaştığımı hemen bu yazımın altındaki örnek çalışmalardan anlayabilirsiniz.

Tel bükmeyle bileklik yapmak veya kolye yapmak isteyenler bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdaki aşamaları takip ederek kısa sürede şık kolyeler veya bileklik takı modelleri yapabilirler.

Evde kolay takı yapmak için sitemizde yer alan kendin yap ve takı tasarım kategorilerinde birçok kolay yapılan çalışmanın anlatımlı detaylarına ulaşabilirsiniz.

Evde tel bükmeyle kolye yapmak için örnek çalışmaları buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz ve yapabilmenize imkan tanıyacak resimli anlatıma sahip tel bükmeyle kolye yapmak için resimlerle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

tel-bukmeyle-kolye-nasil-yapilir

source : http://www.repiny.com/pin-7362.html

 

 

Daha önce paylaştığımız KABARIK ÇİÇEKLİ TIĞ ÖRNEĞİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir