Tel Sarma Ağaç Kolye Yapmak

 

 

0

 

Turistik yerlerde takı ve aksesuar satan sergi türü yerlerde gördüğünüz değişik takıların nasıl yapıldığını merak edenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Bu yazımda tel sarma ağaç kolye yapmak için adım adım ne yapacağınızı detaylı bir şekilde gösteren resimli anlatımdan yararlanabilirsiniz. Önceden de tel sarma kolye yapmak için benzer örnekler paylaşmıştım.

Bu yazımın altında onlar kesinlikle çıkacaktır. Onları da mutlaka incelemenizi öneriyorum. Tel sarma ağaç kolye yapmak için paylaştığım resimli anlatımda kullanılan malzemeleri bir hobi markette veya incik boncuk satan dükkanlarda bulabilir ve temin edebilirsiniz.

 

 

Yapımını anlatan resimli anlatımdan da yararlanarak temin ettiğiniz malzemelerle tel sarma ağaç kolye yapımını kısa sürede tamamlayabilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tel-sarma-agac-kolye-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7423.html

 

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Ayçiçek Örneği Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir