Tel ve Boncuktan Yapılan Çiçek Örnekleri

 

 

0

 

Tel ve Boncuktan Yapılan Çiçek Örnekleri

Tel ve boncuktan yapılmış birçok çiçek örneğini bu yazımda sizlere paylaşacağım. Sitemizde tel ve boncuktan çiçek yapımı ile ilgili çalışmayı bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım çalışmalar ise tamamen örnek ve fikir edinmeniz amaçlı paylaşılmıştır. Yapımını anlatan çalışmaları ilerleyen günlerde sizlere sitemiz üzerinden paylaşmaya devam edeceğim. Tel ve boncuktan yapılan çiçek örneklerini beğeneceğinizi umuyorum.

 

 

Birbirinden güzel tel ve boncuk çiçek modellerini gördüğünüzde bayılacaksınız. Gerçekten harika çalışmalar ve evinize bu tür çalışmalar yaparak, sizde evinizi dekoratif anlamda güzelleştirebilirsiniz. Tel ve boncuk çiçek çalışması yaparak evinizi güzelleştirebileceğiniz gibi evinize gelen misafirlerinizi de şaşırtabilirsiniz. Boş vazolarınıza bu çalışmayı yaparak vazolarınızı güzelleştirebilirsiniz. Yada dekoratif olarak evinizin belirli köşelerine bu çalışmadan yaparak akustik havalar katabilirsiniz.

Drahteckleiste Blumen – fleurs fil de perles – wire bead flowers

 

Daha önce paylaştığımız Evde Boncuktan Ağaç Süs Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir