Tel ve Boncuktan Yapılan Çiçek Örnekleri


Tel ve Boncuktan Yapılan Çiçek Örnekleri

Tel ve boncuktan yapılmış birçok çiçek örneğini bu yazımda sizlere paylaşacağım. Sitemizde tel ve boncuktan çiçek yapımı ile ilgili çalışmayı bulabilirsiniz. Bu yazımda paylaşacağım çalışmalar ise tamamen örnek ve fikir edinmeniz amaçlı paylaşılmıştır. Yapımını anlatan çalışmaları ilerleyen günlerde sizlere sitemiz üzerinden paylaşmaya devam edeceğim. Tel ve boncuktan yapılan çiçek örneklerini beğeneceğinizi umuyorum.

Birbirinden güzel tel ve boncuk çiçek modellerini gördüğünüzde bayılacaksınız. Gerçekten harika çalışmalar ve evinize bu tür çalışmalar yaparak, sizde evinizi dekoratif anlamda güzelleştirebilirsiniz. Tel ve boncuk çiçek çalışması yaparak evinizi güzelleştirebileceğiniz gibi evinize gelen misafirlerinizi de şaşırtabilirsiniz. Boş vazolarınıza bu çalışmayı yaparak vazolarınızı güzelleştirebilirsiniz. Yada dekoratif olarak evinizin belirli köşelerine bu çalışmadan yaparak akustik havalar katabilirsiniz.

Drahteckleiste Blumen – fleurs fil de perles – wire bead flowers

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*