Tel ve Yünden Minyatür Şemsiye Yapılışı

 

 

0

 

Tel ve Yünden Minyatür Şemsiye Yapılışı

Çok güzel bir çalışma ve sonuç olarak karşınızda minyatür süs şemsiyeler… Evinizin her köşesine süs olarak kullanabileceğiniz muhteşem dekorasyon objeleri sayesinde evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Telden yünle minyatür şemsiye yapmak için altta aşamalı olarak detaylıca anlatım yer alıyor.

Kullanarak sizde kısa sürede bu güzel çalışmadan yapıp süs olarak evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı minyatür süs çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabileceğiniz gibi yine bu yazımızın altında da birçok güzel örneğe ulaşacak ve yapımını anlatan çalışmalardan yararlanarak sizde kısa sürede yapımını öğrenip yapmaya başlayabileceksiniz.

Minyatür şemsiye yapmak için tariften yararlanabilir ve bilmeyenlere de öğrendikten sonra öğretebilirsiniz. Dekoratif anlamda çok güzel bir süs ögesi olduğunu da düşünüyorum. Kolay gelsin.

 

 

tel-ve-yunden-minyatur-semsiye-yapilisi2

Miniatur Regenschirm – miniature umbrella – parapluie miniature – ombrello in miniatura – miniature paraply – paraguas miniatura

 

Daha önce paylaştığımız Kolay Cüzdan Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir