Tel ve Yünden Minyatür Şemsiye Yapılışı


tel-ve-yunden-minyatur-semsiye-yapilisi

Tel ve Yünden Minyatür Şemsiye Yapılışı

Çok güzel bir çalışma ve sonuç olarak karşınızda minyatür süs şemsiyeler… Evinizin her köşesine süs olarak kullanabileceğiniz muhteşem dekorasyon objeleri sayesinde evinize gelenleri de şaşırtabilirsiniz. Telden yünle minyatür şemsiye yapmak için altta aşamalı olarak detaylıca anlatım yer alıyor.

Kullanarak sizde kısa sürede bu güzel çalışmadan yapıp süs olarak evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı minyatür süs çalışmalarını sitemizde fazlaca bulabileceğiniz gibi yine bu yazımızın altında da birçok güzel örneğe ulaşacak ve yapımını anlatan çalışmalardan yararlanarak sizde kısa sürede yapımını öğrenip yapmaya başlayabileceksiniz.


Minyatür şemsiye yapmak için tariften yararlanabilir ve bilmeyenlere de öğrendikten sonra öğretebilirsiniz. Dekoratif anlamda çok güzel bir süs ögesi olduğunu da düşünüyorum. Kolay gelsin.

tel-ve-yunden-minyatur-semsiye-yapilisi2

Miniatur Regenschirm – miniature umbrella – parapluie miniature – ombrello in miniatura – miniature paraply – paraguas miniatura

Kolay Cüzdan Nasıl Yapılır? Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*