TELEFON ŞARJ ALETİ SÜSLEME ÖRNEKLERİ

 

 

0

 

Kolay yapılan çalışmaları paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda ise sahip olduğunuz akıllı cep telefonlarının şarj cihazını süslemeyle alakalı güzel bir örnek buldum. Belki sevenler veya yapmak isteyenler olabilir.

Oje ve sim malzemesi ile telefonun şarj aletini süslemek isteyen bayan arkadaşlarımız olabilir. Resimli anlatımda aslında ne yapılması gerektiği birkaç karede anlatılmış.

Daha önce telefon şarj aletinin kablosunu süslemeyle ilgili benzer çalışmalar paylaşmıştım. Onları kolay bir şekilde sitemizde bulabilirsiniz.

Hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak olan benzer telefon süsleme çalışmaları, kapak süsleme fikirleri gibi birçok çalışmaya da ulaşabileceğinizi söyleyebilirim.

Evde telefon şarj aleti süsleme örneğinden yararlanarak sizde sahip olduğunuz cihazların kablolarını süsleyebilirsiniz. Şimdi sizleri resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

telefon-sarj-aleti-susleme-ornekleri

source

 

 

Daha önce paylaştığımız OKUL ÖNCESİ NOEL BABA RESİM ÜZERİNDE TOPLAMA ÇIKARMA ÖĞRENME başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir