TELLE KOLAY KİRLİ ÇAMAŞIR SEPETİ YAPMAK

 

 

0

 

Telle kolay kirli çamaşır sepeti yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde yapmayı denemelisiniz. Hem kolay yapımı var. Hem de kısa sürede aynısını yapabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yaparak evinize pahalı eşyalar almak yerine daha ucuza da mahal edebilirsiniz. Anlatımlı kirli sepeti yapma çalışmasında zorlanacak bir şey yok. Kolay bir şekilde anlatımlı resimlerdeki gibi bu güzel çalışmayı kısa sürede yapabilirsiniz.

Adımları uygulamanız yeterli olacaktır. Ancak tel delici bir malzeme olduğu için çok dikkatli olmanızı da istiyoruz. Çünkü zarar verebileceğiniz bir çalışma olup, çok dikkatli olmanız gerekiyor ve çocuklarınızın yanınızda olmaması da gerekiyor. Anlatımda yer alan çalışma da telleri yuvarlar ahşap tahta üzerinde ördükten ve monte ettikten sonra dışını desenli kumaş ile sarmalayabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmayı uygulayarak çok güzel kirli sepetleri yapabilirsiniz. Bu güzel çalışmayı yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Biraz uğraşlı gibi gözükse de yaptıktan sonra çok güzel bir eşyaya sahip olduğunuzu göreceksiniz. Adım adım kumaştan kirli sepet yapmak için daha önce paylaştığım çalışmalara da mutlaka göz atmanızı öneriyorum.

 

 

Adım adım nasıl yapılacağı belirtilen çalışmaları sizde evinizde zorlanmadan yaparak çok güzel eşyalara sahip olabilirsiniz. Sitemizdeki kendin yap kategorisinde ve hemen bu yazımın altında da benzer çalışmalara ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

telle-kolay-kirli-camasir-sepeti-yapmak

source

 

Daha önce paylaştığımız KUMAŞ PUANTİYELİ ÇANTA YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir