Teneke Kutudan Minyatür Soba Yapmak

 

 

1

 

Bu yazımda sizlere biraz profesyonel bir çalışma paylaştım. Resimli anlatımda teneke kutudan minyatür soba yapmak isteyenler için adım adım ne yapılacağı detaylıca verilmiş. Yapmanız gereken teneke kutuları temin etmek ve resimli anlatımdaki tarifi uygulayarak kendinize kullanmak üzere veya satmak üzere minyatür soba çalışması yapmak.

Yapımı kolay gibi gözüküyor ama biraz tehlikeli bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Bu yüzden yardım alsanız iyi olacak… Evde teneke kutudan soba yapmak için kullanacağınız malzemeler ise teneke kutular, kesecek aleti, boya kalemi, sarı malzeme sünger galiba, tel askılık malzemelerinden oluşuyor.

 

 

Yapımını resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede anlayabilir ve nasıl yapacağınızı kavrayabilirsiniz. Teneke kutudan küçük soba yaparak dış ortamlarda ısınabilirsiniz. Bir nevi küçük tüp yapmış oluyorsunuz. Üzerinde yemek pişirebilirsiniz. Özellikle de piknik alanlarında semaverden sonraki yardımcınız olacak.

Öte yandan semavere de benziyor aslında… Teneke kutudan minyatür soba yapmak için resimli anlatım ise şöyle ;

 

Gördüğünüz gibi küçük kuru dallarla veya tahta parçaları ile ateş yakabileceğiniz minyatür soba çalışmasının tamamlanmış halini gördünüz. Sizde bu güzel çalışmadan yapabilir ve pikniklerde küçük minyatür sobanız olmuş olur. Bu tür çalışmaları profesyonelce yapıp satışa da sunabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://prepared-housewives.com/how-to-build-a-rocket-stove-and-impress-the-boys/

 

 

Daha önce paylaştığımız Bisikletle Karda Kaymamak İçin Klips Kullanmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. ahmet timur dedi ki:

    soba çok güzel olmuş anlatımda çok kaliteli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir