Teneke Kutudan Saksı Yapılışı

teneke-kutudan-saksi-yapilisi-629x415

Teneke Kutudan Saksı Yapılışı

Teneke kutularını kullanarak evinizin camlarına şahane çiçek saksıları yapabilirsiniz. Eğlenceli çalışmayı sizlere resimli anlatım olarak sunuyoruz. Evde teneke kutudan saksı yaparak cam kenarına veya balkonunuza koyarak kullanabilirsiniz.

Bu tür değerlendirme çalışmaları ile hem mutlu bir gün geçirmiş olursunuz. Hem de evinizi bu denli çalışmalarla güzelleştirebilirsiniz. Dünyamızı güzelleştirmek bizim elimizde olduğunu unutmayın. Bu yüzden bu tür eğlenceli değerlendirme çalışmalarını çok seviyorum.

Hem evimizi güzelleştirmiş oluyoruz. Hem de atacağımız birtakım eşyaları da değerlendirerek onlardan güzel eşyalar oluşturmuş oluyoruz. Teneke kutulardan saksı yaparak sizde balkonunuzu şenlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

Töpfe aus Zinn – Pots made from tin – Pots fabriqués à partir de l’étain – Pentole a base di stagno – gryder fremstillet af tin – Macetas hechas de estaño

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*