Teneke Kutudan Saksı Yapılışı

 

 

0

 

Teneke Kutudan Saksı Yapılışı

Teneke kutularını kullanarak evinizin camlarına şahane çiçek saksıları yapabilirsiniz. Eğlenceli çalışmayı sizlere resimli anlatım olarak sunuyoruz. Evde teneke kutudan saksı yaparak cam kenarına veya balkonunuza koyarak kullanabilirsiniz.

Bu tür değerlendirme çalışmaları ile hem mutlu bir gün geçirmiş olursunuz. Hem de evinizi bu denli çalışmalarla güzelleştirebilirsiniz. Dünyamızı güzelleştirmek bizim elimizde olduğunu unutmayın. Bu yüzden bu tür eğlenceli değerlendirme çalışmalarını çok seviyorum.

 

 

Hem evimizi güzelleştirmiş oluyoruz. Hem de atacağımız birtakım eşyaları da değerlendirerek onlardan güzel eşyalar oluşturmuş oluyoruz. Teneke kutulardan saksı yaparak sizde balkonunuzu şenlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

Töpfe aus Zinn – Pots made from tin – Pots fabriqués à partir de l’étain – Pentole a base di stagno – gryder fremstillet af tin – Macetas hechas de estaño

 

Daha önce paylaştığımız Keçeden Anahtarlık Yapımı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir