Tenekeden Kelebek Yapılışı

 

 

0

 

Tenekeden Kelebek Yapılışı

Tenekeden kelebek motifleri yapmak ister misiniz? Boş teneke kutularını kullanarak kelebek şekilleri yapabilirsiniz. Evde tenekeden kelebek yapmak biraz tehlikeli bir iştir. Bu yüzden çocuklarınızla veya onların yanında kesinlikle yapmamanızı öneririz.

Çünkü kesici madde olduğundan bu tür çalışmaları çocuklarla yapılmaması gerektiğini de hatırlatmak isteriz. Sizde yaparken çok dikkatli olmalısınız. Gazoz kutusundan kelebek süs yapımı çalışmalarını sanırım ilk kez bu içerikte paylaştık.

Teneke kutudan kelebek süsü yapıp çocuk odasında sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Yada buzdolabı magnet süs olarak da kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

tenekeden-kelebek-yapimi

Schmetterling aus Zinn – butterfly made from tin – papillon fabriqué à partir de l’étain – farfalla fatta dalla latta – butterfly fremstillet af tin – mariposa hecha de estaño

 

Daha önce paylaştığımız Teneke Kutudan Saksı Yapılışı başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir