Tenekeden Kelebek Yapılışı


tenekeden-kelebek-yapimi

Tenekeden Kelebek Yapılışı

Tenekeden kelebek motifleri yapmak ister misiniz? Boş teneke kutularını kullanarak kelebek şekilleri yapabilirsiniz. Evde tenekeden kelebek yapmak biraz tehlikeli bir iştir. Bu yüzden çocuklarınızla veya onların yanında kesinlikle yapmamanızı öneririz.

Çünkü kesici madde olduğundan bu tür çalışmaları çocuklarla yapılmaması gerektiğini de hatırlatmak isteriz. Sizde yaparken çok dikkatli olmalısınız. Gazoz kutusundan kelebek süs yapımı çalışmalarını sanırım ilk kez bu içerikte paylaştık.

Teneke kutudan kelebek süsü yapıp çocuk odasında sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Yada buzdolabı magnet süs olarak da kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


tenekeden-kelebek-yapimi

Schmetterling aus Zinn – butterfly made from tin – papillon fabriqué à partir de l’étain – farfalla fatta dalla latta – butterfly fremstillet af tin – mariposa hecha de estaño

Teneke Kutudan Saksı Yapılışı başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*