TEPSİDE TURTA YAPMAK

1x1.trans

Tepside turta yapmak isteyenler için bir örnek buldum. Bu güzel örnekte yapılmış hali gözüküyor. Nasıl yapacağınız tarif olarak verilmemiş. Ancak kabaca ne yapmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Turta yapımını az çok bilirsiniz.

Açtığınız hamur içine malzemesini koyduktan sonra büzerek, tepsi üzerine iç içe sırasıyla dizmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede tepside turta yapıp, bol keseden herkese dağıtabilirsiniz.

Bu tür turta yapımını ilk kez gördüğüm için paylaşmak istedim. Hazır ramazan ayı da bitti. Artık bu tür hamur işleri yapıp tüketebiliriz. Ancak kilo problemi yaşayanlara pek tavsiye etmiyorum.


Malum hamur işi ve kilo almada birebir bir yiyecek. O yüzden sevenler için nasıl yapıldığını ve yapıldığında nasıl göründüğünü görmeleri için paylaşmak istedim. Canınız çektiyse de şimdiden özür dilerim. Afiyet olsun dileklerimle…

source

tepside-turta-yapmak

YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN SÜS YAPMAK başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*