Terlik Modeli Patik Nasıl Yapılır

 

 

0

 

Terlik modeli patik yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatımda tüm adımlar gösterilmiş. Yapmanız gereken parçaları şablonda ki gibi oluşturmak.

Daha sonra terlik modeli patik yapmak için gerekli yerlerden katlamanız yeterli olacaktır. Terlik şeklinde patik yapmak için sanırım daha önce benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine sizlere evde terlik biçiminde patik nasıl yapılır sorularına cevap olacak güzel bir resimli anlatım paylaştım. Adımları uygulayarak sizde evde örgü terlik patik modeli yapmak için bu çalışmanın aynısını uygulayabilirsiniz.

Evde kolay yapılan terlik modeli patik çalışmasına benzer işleri hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Patik modelleri bölümünde de terlik şeklinde örgü patik çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri terlik modeli patik yapımı ile ilgili resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

terlik-modeli-patik-nasil-yapilir

source : http://alldaychic.com/home-slippers-diy/

 

Daha önce paylaştığımız Kalın Şişten Örgü Patik Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir