Terlik Modeli Patik Nasıl Yapılır

terlik-modeli-patik-nasil-yapilir-564x415

Terlik modeli patik yapmak için paylaştığım bu güzel resimli anlatımda tüm adımlar gösterilmiş. Yapmanız gereken parçaları şablonda ki gibi oluşturmak.

Daha sonra terlik modeli patik yapmak için gerekli yerlerden katlamanız yeterli olacaktır. Terlik şeklinde patik yapmak için sanırım daha önce benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine sizlere evde terlik biçiminde patik nasıl yapılır sorularına cevap olacak güzel bir resimli anlatım paylaştım. Adımları uygulayarak sizde evde örgü terlik patik modeli yapmak için bu çalışmanın aynısını uygulayabilirsiniz.

Evde kolay yapılan terlik modeli patik çalışmasına benzer işleri hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Patik modelleri bölümünde de terlik şeklinde örgü patik çalışmalarına ulaşabilirsiniz. Şimdi sizleri terlik modeli patik yapımı ile ilgili resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

terlik-modeli-patik-nasil-yapilir

source : http://alldaychic.com/home-slippers-diy/

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*