TESPİH TANELERİNDEN GERDANLIK KOLYE YAPMAK

 

 

0

 

Tespih tanelerinden gerdanlık kolye yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını sizde evinizde yapabilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Bu çalışma da tespih tanesi veya boncuk malzemesi aldıysanız onunla da yapabilirsiniz.

Çok güzel bir gerdanlık yapabilir ve kıyafetlerinizde uyumlu bir şekilde keyifle kullanabilirsiniz. Anlatımlı gerdanlık çalışması sayesinde sizde kısa sürede bu güzel takı çalışmasını yapmayı öğrenebilirsiniz. Benzerlerini yapıp satabilir ve inanılmaz paralar da kazanabilirsiniz.

Bu makalemizin altında da bulacağınız benzer çalışmalardan yararlanarak sizde çok güzel takılara sahip olacak anlatımlardan yararlanabilirsiniz. Kolay yapılan takı çalışmalarını buldukça paylaşmaya devam edeceğim.

 

 

Gerdanlık nasıl yapılır diyenler için sitemizdeki takı kategorisinde benzerlerinin anlatımları da yer alıyor. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kısa sürede nasıl yapıldığını öğreneceksiniz. Kolay gelsin.

source

tespih-tanelerinden-gerdanlik-kolye-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız YASTIK ÜSTÜNE KEÇEDEN SÜS YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir