Tespihten Bileklik Nasıl Yapılır

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere çok güzel ve değişik bir bileklik yapımı çalışması paylaştım. Resimli anlatımını bulacağınız çalışma da tespihten nasıl bileklik yapılır sorularına cevap bulabilirsiniz.

Tespih tanelerini de ayırarak bileklik yapabilirsiniz. Daha önce buna benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen bu yazımın altında karşınıza onlar da çıkacaktır. İnceleyip sizde aynılarını yapmayı öğrenebilirsiniz.

Tespihten bileklik nasıl yapılır diyorsanız öncelikle altta paylaştığım çalışmayı inceleyebilirsiniz. Yapımını öğrendikten sonra sizde zorlanmadan çok güzel bileklik modeli yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde kolay tespihten bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımda yer alan aşamaları tek tek yaparak kısa sürede yeni bileklik modelini tamamlayabilirsiniz.

Evde kolay yapılan bileklik çalışmalarını sitemizde takı tasarım bölümünde sürekli olarak bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde tespihten bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

tespihten-bileklik-nasil-yapilir

source : http://www.howtoinstructions.org/how-to-make-rainbow-friendship-bracelets-step-by-step-diy-tutorial-instructions/

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Penyeden Ponpon Paspas Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir