Tespihten Bileklik Nasıl Yapılır


tespihten-bileklik-nasil-yapilir-512x415

Bu yazımda sizlere çok güzel ve değişik bir bileklik yapımı çalışması paylaştım. Resimli anlatımını bulacağınız çalışma da tespihten nasıl bileklik yapılır sorularına cevap bulabilirsiniz.

Tespih tanelerini de ayırarak bileklik yapabilirsiniz. Daha önce buna benzer çalışmalar paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen bu yazımın altında karşınıza onlar da çıkacaktır. İnceleyip sizde aynılarını yapmayı öğrenebilirsiniz.

Tespihten bileklik nasıl yapılır diyorsanız öncelikle altta paylaştığım çalışmayı inceleyebilirsiniz. Yapımını öğrendikten sonra sizde zorlanmadan çok güzel bileklik modeli yapmayı öğrenebilirsiniz.

Evde kolay tespihten bileklik yapmak için paylaştığım resimli anlatımda yer alan aşamaları tek tek yaparak kısa sürede yeni bileklik modelini tamamlayabilirsiniz.


Evde kolay yapılan bileklik çalışmalarını sitemizde takı tasarım bölümünde sürekli olarak bulabilirsiniz. Şimdi sizleri evde tespihten bileklik yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tespihten-bileklik-nasil-yapilir

source : http://www.howtoinstructions.org/how-to-make-rainbow-friendship-bracelets-step-by-step-diy-tutorial-instructions/

Eski Penyeden Ponpon Paspas Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*