TEZGAHTA EL YAPIMI BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK


Tezgahta el yapımı boncuklu bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan kendin yap çalışmasını sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Tezgahta yapılan bileklik çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Onları da hemen bu içeriğin altında bulunan benzer yazılar bölümünden bulabilirsiniz.

Anlatımlı el yapımı boncuklu bileklik yapımı çalışmaları ile sizde evinizde kendinize yada sevdiklerinize el yapımı takılar yapabilirsiniz. Hatta bu işi ticarete dönüştürüp, fazlaca yaparak satıp para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kolay bileklik yapma çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

Kolay yapılan bileklik çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı bu tür güzel boncuklu takılar yaparak geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz arkadaşınıza yapabilir veya hediye olarak da vermeyi düşündüğünüz kişilere yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

tezgahta-el-yapimi-boncuklu-bileklik-yapmak

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*