TEZGAHTA EL YAPIMI BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK

 

 

0

 

Tezgahta el yapımı boncuklu bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan kendin yap çalışmasını sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Tezgahta yapılan bileklik çalışmalarını daha önce de paylaşmıştık. Onları da hemen bu içeriğin altında bulunan benzer yazılar bölümünden bulabilirsiniz.

Anlatımlı el yapımı boncuklu bileklik yapımı çalışmaları ile sizde evinizde kendinize yada sevdiklerinize el yapımı takılar yapabilirsiniz. Hatta bu işi ticarete dönüştürüp, fazlaca yaparak satıp para da kazanabilirsiniz. Anlatımlı kolay bileklik yapma çalışmalarını sitemizde bol bol bulabilirsiniz.

 

 

Kolay yapılan bileklik çalışmaları ile sizde boş zamanlarınızı bu tür güzel boncuklu takılar yaparak geçirebilirsiniz. Sevdiğiniz arkadaşınıza yapabilir veya hediye olarak da vermeyi düşündüğünüz kişilere yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : pinterest

tezgahta-el-yapimi-boncuklu-bileklik-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız PET ŞİŞEYLE ÇORAPTAN BALONCUK ALETİ YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir