Tığ İle Bayan Atkısı Örme Resimli Anlatım


tig-ile-bayan-atkisi-orme3

Tığ İşi Bayan Atkısı Örme

Tığ ile bayan atkısı örmek için sizlere birkaç resimli anlatım örneği sunuyoruz. Tığ işi bayan atkısı örmek için paylaştığımız bu güzel resimli anlatımlar sayesinde sizde öğrenebilir ve kendinize yada sevdiklerinize yapabilirsiniz. Tığ işi öğretici çalışmaları sitemizde fazlaca bulabilirsiniz.

Atkı örmek için elle veya kalın şişle örülen atkı çalışmalarına da ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan bu güzel çalışmalar sayesinde sizde tığ işinden örgü atkı yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı örgü atkı çalışmalarına sitemizden fazla fazla ulaşabilirsiniz.

tig-ile-bayan-atkisi-orme


tig-ile-bayan-atkisi-orme2

tig-ile-bayan-atkisi-orme3

Dameschal mit gestricktem – ladies scarf with crocheted – dames écharpe avec crochet – damer tørklæde med hæklet – senhoras lenço com malha – sciarpa delle signore con uncinetto

Eski Çoraptan Oyuncak Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*