Tığ İle Bayan Atkısı Örme Resimli Anlatım

 

 

0

 

Tığ İşi Bayan Atkısı Örme

Tığ ile bayan atkısı örmek için sizlere birkaç resimli anlatım örneği sunuyoruz. Tığ işi bayan atkısı örmek için paylaştığımız bu güzel resimli anlatımlar sayesinde sizde öğrenebilir ve kendinize yada sevdiklerinize yapabilirsiniz. Tığ işi öğretici çalışmaları sitemizde fazlaca bulabilirsiniz.

Atkı örmek için elle veya kalın şişle örülen atkı çalışmalarına da ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan bu güzel çalışmalar sayesinde sizde tığ işinden örgü atkı yapabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı örgü atkı çalışmalarına sitemizden fazla fazla ulaşabilirsiniz.

tig-ile-bayan-atkisi-orme

 

 

tig-ile-bayan-atkisi-orme2

tig-ile-bayan-atkisi-orme3

Dameschal mit gestricktem – ladies scarf with crocheted – dames écharpe avec crochet – damer tørklæde med hæklet – senhoras lenço com malha – sciarpa delle signore con uncinetto

 

 

Daha önce paylaştığımız Eski Çoraptan Oyuncak Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir