Tığ İle Bayan Atkısı Örme Resimli Anlatımlı

 

 

0

 

Tığ İle Bayan Atkısı Örme Resimli Anlatımlı

Tığ ile örülen tüm modelleri sitemizde paylaşmıştık. Yine bu yazımızda sizlere tığ ile bayan atkısı nasıl örülür? ve tığ işi bayan atkısı modelinin resimli anlatımını paylaşacağız. Resimli anlatıma bakarak, sizde kolaylıkla kendinize veya sevdiklerinize bayan atkısı örebileceksiniz. Bayan atkı modelleri, bayan atkı örneklerini de yine sitemizin arama kutusuna yazarak bulabilmeniz mümkündür.

tig-ile-bayan-atkisi-nasil-orulur

 

 

tig-ile-bayan-atkisi-nasil-orulur2

tig-ile-bayan-atkisi-nasil-orulur3

tricotage de trame et les femmes crochet – weft knitting and crochet women – Schuss Stricken und Häkeln Frauen – skud strikning og hækling kvinder – tricô trama e mulheres de crochê – trama a maglia e uncinetto donne – tejer la trama y las mujeres crochet – tricotat bătătură și femei croșetat – υφάδι πλέξιμο και βελονάκι γυναίκες

 

Daha önce paylaştığımız Örgü Çilek Modeli Yapılışı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir