Tığ İle Bayan Atkısı Örme Resimli Anlatımlı

tig-ile-bayan-atkisi-nasil-orulur3

Tığ İle Bayan Atkısı Örme Resimli Anlatımlı

Tığ ile örülen tüm modelleri sitemizde paylaşmıştık. Yine bu yazımızda sizlere tığ ile bayan atkısı nasıl örülür? ve tığ işi bayan atkısı modelinin resimli anlatımını paylaşacağız. Resimli anlatıma bakarak, sizde kolaylıkla kendinize veya sevdiklerinize bayan atkısı örebileceksiniz. Bayan atkı modelleri, bayan atkı örneklerini de yine sitemizin arama kutusuna yazarak bulabilmeniz mümkündür.

tig-ile-bayan-atkisi-nasil-orulur

tig-ile-bayan-atkisi-nasil-orulur2

tig-ile-bayan-atkisi-nasil-orulur3

tricotage de trame et les femmes crochet – weft knitting and crochet women – Schuss Stricken und Häkeln Frauen – skud strikning og hækling kvinder – tricô trama e mulheres de crochê – trama a maglia e uncinetto donne – tejer la trama y las mujeres crochet – tricotat bătătură și femei croșetat – υφάδι πλέξιμο και βελονάκι γυναίκες

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*