TIĞ İŞİ 3D GÜL ÖRNEĞİ

 

 

0

 

Tığ işi 3 boyutlu gül örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel ve değişik kendin yap çalışmasını sizlere de göstermek istedim. Görünüm bakımından tığ işi kabarık gül örneği olarak da adlandırabileceğimiz çalışmanın videolu anlatımını bulamadım.

Ancak sitemizde yer alan tığ işi bölümünde buna benzer birçok gül yapımı veya çiçek tığ işi örneklerine ulaşabilirsiniz. Hatta tığ işi demişken, hemen bu yazımın altında da benzerleri karşınıza kesinlikle çıkacaktır. Onlara da göz atmayı unutmayın.

Anlatımlı çalışmalar ve videolu anlatımlarını da sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz. Tığ işi 3D gül örneği ile sizde evde tığ işi yapıyorsanız bu güzel örnekten yararlanabilir veya esinlenebilirsiniz.

 

 

Şimdi sizleri anlatımı pek olmasa da bu güzel örnek çalışma ile baş başa bırakmak istiyorum. Sitemizde daha birçok örneğine ulaşacağınızı da eklemek isterim. Kolay gelsin.

source

tig-isi-3d-gul-ornegi

 

Daha önce paylaştığımız TIĞ İŞİ KARE BATTANİYE ÖRNEĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir