Tığ İşi Anlatımlı Örgü Bayan Patik Yapımı

 

Anlatımlı videolu bir şekilde bu yazımda sizlere evde örgüden bayan patik yapmak isteyen ev hanımları için güzel bir çalışma paylaştım. Daha önce de resimli anlatım ve anlatımlı video şeklinde birçok çalışma paylaşmıştım.

Tığ işi anlatımlı örgü bayan patik yapmak isteyenler için örnek bir resim ve anlatımlı video aşağıdadır. Benzer bayan patik yapmak isteyenler için altta diğer çalışmalara da göz atmanızı öneririm.

Tığ işi bayan patik modeli yapmak için sitemizde yer alan ” Patik Modelleri ” bölümüne de göz atmanızı öneriyorum. Evde kolay bir şekilde bayan patiği nasıl yapılır diyenler için paylaştığım anlatımlı videoda neler yapılması gerektiği aşama aşama kayıt edilmiş.

 

 

Şimdi sizleri anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Aynı zamanda örnek bir adette resim bulunuyor. Kolay gelsin. Yorum yazmayı unutmayın.

tig-isi-anlatimli-videolu-bayan-patik-orgusu

Daha önce paylaştığımız Pişti Kağıtlarından Takvim Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

[Toplam:1    Ortalama:3/5]
About Aleyna
24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*