Tığ İşi Araba Motifi Yapımı


Tığ İşi Araba Motifi Nasıl Yapılır?

Tığ işi yazılarımızda bu sefer sizlere araba motifinin nasıl yapılacağı ile ilgili video ve resimler paylaşacağız. Bu sayede kolaylıkla tığ işi araba motifi yapabileceksiniz.

Altta yer alan örnek resimlerin haricinde yine sitemizde daha önce de paylaştığımız tığ işi örgü araba motifi yapmak veya tığ işi oyuncak araba yapmak gibi değişik çalışmalar da yer alıyor.

Onları da inceleyebilir ve sizde tığ işi oyuncak araba motifi veya örneği yapabilirsiniz. Özellikle de çocuk ürünlerinde kazak, battaniye, yastık, örgü gerektiren her şeyde kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

crochet Motiv Auto – crochet motif car – crochet voiture de motif – hæklet motiv bil – crochet carro motif – uncinetto auto motivo

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*