Tığ İşi Battaniye Modeli Yapımı

 

 

0

 

Tığ İşi Battaniye Modeli Yapımı

Yazımızın başlığından da anlaşıldığı gibi sizlere tığ işi battaniye modeli yapımını anlatan bilgiler paylaşmak istiyoruz. Tığ işi yazılarımızı yine ilerleyen günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Sizinde tığ işi yaptığınız örnekler veya modeller varsa bizimle paylaşabilirsiniz. Bize https://www.facebook.com/kendinyaps sayfamızdan bize ulaştırabilir ve gönderilerinizi ister facebook sayfamızda, isterseniz de sitemizde paylaşabiliriz. Sitemizdeki tığ işi kategorisindeki çalışmaları gittikçe arttırıyoruz. Paylaşacağım örnek resimler sonrasında karşınıza tığ işi battaniye modeli yapımı ile ilgili anlatımlı videolar çıkacak.

Bu yazımda paylaşacağım anlatımlı tığ işi battaniye modeli yapılışı ile ilgili anlatımlı videoyu da çok beğeneceksiniz. Diğer tığ işi battaniye çalışmalarını yine sitemizde yer alan tığ işi çalışmalar kategorisinde bulabilirsiniz. Yine bu yazımın sonunda karşınıza tığ işi çalışmalarla ilgili bağlantılar çıkacaktır. Tığ işi battaniye modeli yapılışı ile ilgili birçok çalışmayı her geçen gün sizlere paylaşmaya da devam edeceğim. Tığ işi battaniye modeli yapımı ile ilgili çalışma ise şöyle ;

tig-isi-battaniye-modeli

tig-isi-battaniye-modeli

Tığ işi battaniye modeli yapılış videosu :

 

 

 

 

 

tig-isi-battaniye-modeli

tig-isi-battaniye-modelleri

tig-isi-battaniye-ornekleri

gehäkelte Decken – crocheted blankets – couvertures de bonneterie

 

 

Daha önce paylaştığımız Sivrisineklerden Kurtulmanın En Kolay Yolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir