Tığ İşi Baykuş Örneği Yapmak

 

 

0

 

Evde tığ işi baykuş örneği yapmak isteyenler için güzel bir resimli anlatım paylaştım. Evde örgüden baykuş motifi yapmak için de daha önce benzer bir çalışma paylaşmıştım.

Kolay yapılan baykuş deseni örneklerini sitemizde örgü işleri bölümünde ve bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Evde kolay yapılan baykuş motif örneklerini buldukça sizlere paylaşıyorum.

Bu yazımda da yine sizlere çok güzel bir örnek paylaştığımı düşünüyorum. Tığdan baykuş motifi yapmak isteyenlere fikir olacağını da söyleyebilirim.

Örgü baykuş nasıl yapılır diyenler bu tür örneklere bakarak nasıl yapıldıklarını anlayabilirler. Dantelden baykuş örneği çıkarmak veya evde örgü işi yapan bayanların aradıkları baykuş deseni için sitemizdeki diğer çalışmalar bu yazımın altında çıkacaktır.

 

 

Onları da incelemenizi öneririm. Şimdi sizleri tığ işi baykuş modeli yapmak için resimli anlatımla veya örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-baykus-ornegi-yapmak

source : http://www.etsy.com/listing/88947162/crochet-pattern-owl-by-atergcrochet

 

 

Daha önce paylaştığımız Hayvan Motifli Nihale Örnekleri başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir