TIĞ İŞİ BEYAZ GÜL YAPIMI ANLATIMLI

 

 

0

 

Tığ işi beyaz gül yapımı için anlatımlı olarak paylaştığım videoyu izleyerek sizde nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz. Tığ işi beyaz gül yapmak için daha önce de benzer çalışmalar paylaşmıştım.

Benzer çalışmaları sitemizde sürekli olarak bulabilirsiniz. Tığ işi beyaz gül yapımı için paylaştığım videolu anlatım veya resimli anlatım olarak tüm çalışmalara tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Tığ işi beyaz gül örneklerini daha önce çoğu kez paylaşmıştım. Evde kolay yapılan tığ işi çalışmaları sayesinde bu tür çalışmalar yapan ev hanımlarına hem eğitici video, hem de öğretici resimler paylaşmayı seviyorum.

Her ne kadar ben tığ işi çalışmalar yapamasam da benzer çalışmaları buldukça yine bu başlık altından paylaşmaya devam edeceğim.

 

 

Şimdi sizleri örnek resmi ve tığ işi beyaz gül yapmak için anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-beyaz-gul-yapmak-anlatimli

https://www.youtube.com/watch?v=hlYbxwWA62M

 

Daha önce paylaştığımız KEÇEDEN YAPILMIŞ SEVİMLİ OYUNCAK HAYVAN ÖRNEKLERİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir