Tığ İşi Beyaz Örgü Patik Modeli


tig-isi-beyaz-orgu-patik-modeli-610x415

Tığ işinden patik

Tığ işiyle patik yapımı çalışmalarını ararken karşıma çıkan bu şık çalışmaları sizler de seveceksiniz arkadaşlar. Tığ işi patik örneklerini sitemizde bulabilir ve hatta anlatımlarından yararlanarak sizde hemen yapmaya başlayabilirsiniz. Tığ işi örgü patik çalışması gibi örnekleri sitemizde fazlaca bulabilirsiniz. Anlatımlı çalışmaları sitemizden bulup, öğrenebilirsiniz.

Tığ işi patik çalışması yapacağınız zaman bazen ne yapacağınızı bilemez ve örnek arar durusunuz. İşte bu örnekleri sevecek ve yapacağınız tığ işi beyaz örgü patik çalışması için fikir edinmiş olacaksınız.


Tığ ile yapılan patik çalışmaları ve örneklerini hemen bu yazımızın altından da değişik şekilde anlatımlı yada örnek resimlerinden ulaşarak inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.

Tığla patik nasıl yapılır diyenler için önerdiğim örnek bir çalışma. Beyaz ve gerçekten çeyizlik patik modeli olarak önerdiğim bir örnek resimler. Bunları modeli resimlerden çıkarıp da yapabilirsiniz diyebilirim.

Tığ işiyle patik yapımında anlatımlarını veya nasıl yapıldıklarını gösteren video yada benzeri çalışma bulunca bu yazıya iliştireceğim hanımlar. Şimdilik örnekleri ile yetinelim. Görüşmek üzere.

Çocuklar İçin Kolay Resim Boyama Çizimleri başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*