TIĞ İŞİ BONCUKLU BİLEKLİK YAPMAK

 

 

0

 

Tığ işi boncuklu bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasına bayılacaksınız. Kolay yapımı sayesinde evdeki malzemeleri derleyerek kısa sürede aynısını yapabileceksiniz. Sitemizde bu tür takı çalışmalarını çoğu kez paylaşmıştık.

Anlatımlı takı çalışmaları sayesinde sizde çok kısa sürede takı yapmayı öğrenebileceksiniz. Anlatımlı takı çalışması arıyorsanız, hemen bu yazımın altında da karşınıza çıkacaklar. Onları da inceleyebilirsiniz.

Tığ işi boncuklu bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışma da malzemeleri kendinize göre değiştirebilir ve farklı takılar ortaya çıkarabilirsiniz. Yapacağınız takı çalışmalarında malzeme ve renk seçimini kendinize göre değişebilirsiniz.

Paylaştığım çalışmadaki anlatımdan yararlanarak arkadaş bileklik modeli de yapabilirsiniz. Kolay yapılan çalışmaları sitemizde bulabilir ve farklı çalışmalar sayesinde sizde çok güzel para kazanabileceğiniz takılar yapmayı öğrenebilirsiniz.

 

 

Yaptığınız takıları kullanabilir veya sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tig-isi-boncuklu-bileklik-yapmak

 

 

Daha önce paylaştığımız RENKLİ İPTEN BONCUKLU ÖRGÜ BİLEKLİK YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir