TIĞ İŞİ ÇİÇEK MOTİF ÖRNEĞİ

 

 

0

 

Tığ işi çiçek motif örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı tığ işi çiçek örneklerini daha önce de çoğu kez paylaşmıştım. Anlatımlı olmaları sayesinde örneklerini kısa sürede çıkarabilir ve aynısını sizde yapabilirsiniz.

Öğretici çalışmalar sayesinde sizde çok güzel tığ işi çiçek motifleri yapabilir ve çeşitli çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Anlatımlı tığ işi çiçek motif örneği yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde kısa sürede sizde örneğini çıkarttıktan sonra çeşitli çalışmalarınızda bu güzel tığ işi çiçek çalışmasını da kullanabilirsiniz.

Evde tığ işi yapan ev hanımlarına yönelik birçok çalışmayı ilerleyen günlerde daha fazla paylaşmaya çalışacağız. Hemen bu yazımızın altındaki örnekleri de seveceğinizi düşünüyorum.

 

 

Anlatımlı videolu çalışmalara da göz atmayı unutmayın. Tığ işi gül yapmak veya çiçek yapmak için diğer örnekleri beğenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı tığ işi çiçek yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tig-isi-cicek-motif-ornegi-yapmak

 

Daha önce paylaştığımız TIĞ İŞİ GÜL MOTİF ÖRNEĞİ başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir