TIĞ İŞİ ÇİÇEK MOTİF ÖRNEĞİ


tig-isi-cicek-motif-ornegi-yapmak-481x415

Tığ işi çiçek motif örneği arayanlar için paylaştığım bu güzel çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatımlı tığ işi çiçek örneklerini daha önce de çoğu kez paylaşmıştım. Anlatımlı olmaları sayesinde örneklerini kısa sürede çıkarabilir ve aynısını sizde yapabilirsiniz.

Öğretici çalışmalar sayesinde sizde çok güzel tığ işi çiçek motifleri yapabilir ve çeşitli çalışmalarınızda kullanabilirsiniz. Anlatımlı tığ işi çiçek motif örneği yapmak için paylaştığım çalışma sayesinde kısa sürede sizde örneğini çıkarttıktan sonra çeşitli çalışmalarınızda bu güzel tığ işi çiçek çalışmasını da kullanabilirsiniz.

Evde tığ işi yapan ev hanımlarına yönelik birçok çalışmayı ilerleyen günlerde daha fazla paylaşmaya çalışacağız. Hemen bu yazımızın altındaki örnekleri de seveceğinizi düşünüyorum.


Anlatımlı videolu çalışmalara da göz atmayı unutmayın. Tığ işi gül yapmak veya çiçek yapmak için diğer örnekleri beğenebilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımlı tığ işi çiçek yapmak için çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tig-isi-cicek-motif-ornegi-yapmak

TIĞ İŞİ GÜL MOTİF ÖRNEĞİ başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*