Tığ İşi Çiçek Motifi

 

 

0

 

Tığ İşi Çiçek

Tığ işi yazılarımıza devam ediyoruz. Bu yazımızda yine sizlere güzel bir çalışma paylaşacağız. Tığ işi çiçek motifi yapılışıyla ilgili resimli örnek karşınızda. Evde tığ işi çiçek motifi yapmak için paylaştığımız hızlandırılmış anlatım belki işinize yarayabilir.

Sitemizde tığ işi çiçek motif yapılışıyla alakalı birçok çalışmayı daha önce de çok kez paylaştığımızı hatırlıyorum. Hatta hepsi birbirinden güzel ve değişik çalışmalar oldukları için kesinlikle de öneririm. Sizde yapımını öğrenerek bu tür örgüler yapabilirsiniz. Değişik tığ işi çalışmaları buldukça sitemizde yayınlamaya da devam edeceğiz. Kolay gelsin.

 

 

evde-tig-isi-cicek-motif-yapimi

source : http://www.hobiblogu.com

Crochet Blumenmotiv – Crochet flower motif – Crochet motif de fleur – Hæklet blomst motiv – Crochet motivo da flor – Crochet fiore motivo

 

Daha önce paylaştığımız Mandal Saksı Yapımı Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir