Tığ İşi Çiçek Motifi Yapılışı


Tığ İşi Çiçek Motifi Yap

Tığ işi yapılanlar köşemizden yine merhaba, sizlere bu yazımızda tığ işi çiçek motifi yapılışını anlatan farklı bir paylaşım sunacağız. Evde tığ işinden çiçek yapmak için örnek çalışmalar arıyorsanız bu güzel çalışmayı öneririm. Pek detay yer almasa da adım adım ne yapacağınızı birazcık olsun öğrenebilirsiniz.

Sitemizde anlatımlı tığ işi çiçek motifleri yapmak veya kolay tığ işi çiçek yapımıyla alakalı eğitici çalışmaları daha önce de paylaşmıştık. Onlar da altta karşınıza çıkacak. İnceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Çok güzeller ve kesinlikle öğrenip yapmaya başlamalısınız. Kolay gelsin.

tig-isi-cicek-motifi tig-isi-cicek-motifi2

tig-isi-cicek-motifi3

https://www.youtube.com/watch?v=5vZo_rFok1I

gehäkelten Blumenmotiv – crocheted flower motif – motif de fleur au crochet – hæklet blomst motiv – crocheted motivo da flor – uncinetto motivo floreale

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*