Tığ İşi Çiçek Motifi Yapımı Resimli Anlatım


tig-isi-cicek-motifi-yapimi1

Tığ İşi Çiçek Motifi Yapımı Resimli Anlatım

Tığ işi ile yapabileceğiniz harika bir çiçek motifini sizlerle paylaşıyoruz. Resimli anlatıma bakarak sizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Anlatımlı tığ işi çiçek motif yapımıyla alakalı altta videolu anlatımlar da yer alıyor.

Resimli anlatımda da gördüğünüz gibi çalışma çok şık ve şirin duruyor. Daha detaylı olarak öğrenmek isterseniz anlatımlı eğitici videoları izlemenizi tavsiye ediyorum.

Onları hazırlayanlar bu işin uzmanı ve yapa yapa artık profesyonelleşmişler. Sizde öğrenerek onlar gibi harika tığ işi çiçek motifleri ortaya çıkarabilirsiniz. Anlatımlı tığ işi çalışmalar sitemizde fazlasıyla var. Kolay gelsin.


tig-isi-cicek-motifi-yapimi1 tig-isi-cicek-motifi-yapimi21

 

https://www.youtube.com/watch?v=zfaYjf0MCio

 

 

source : http://mirpetel.ru/uzory/40-cvety-fialki-kryuchkom.html

gehäkelten Blumenmotiv – crocheted flower motif – motif de fleur au crochet – uncinetto motivo floreale – crocheted motivo da flor – hæklet blomst motiv

Bardak Boyama Teknikleri başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*