Tığ İşi Çiçek Motifi Yapımı Resimli Videolu Anlatım

 

 

1

 

Tığ İşi Çiçek Motifi Yap

Tığ işi çiçek motifi yapılışı ile ilgili bu yazımızda resim ve videolar paylaştık. Kolaylıkla tığ işi çiçek motifleri yapabilmeyi öğrenebilirsiniz. Altta paylaştığım anlatımlı video sayesinde sizde tığ işi çiçek motifi yapmayı öğrenebilir ve kolaylıkla bu örgü çalışmasını öğrenebilirsiniz. Benzer yazıları tığ işi kategorisinde sıklıkla paylaşıyoruz. Bu yazımda paylaştığım örnekler az olabilir. Ancak ilerleyen günlerde sizlere daha fazla tığ işi çiçek motifi yapılışı ile ilgili anlatımlı video ve resimli anlatımlar paylaşacağım. Yine bu yazımın sonunda karşınıza benzer yazılar şeklinde tığ işi kategorisinde paylaştığım benzer çalışmalar çıkacak.

Onlara da göz atmanızı öneririm. Yazımın sonundaki anlatımlı videoyu ise mutlaka izlemenizi öneriyorum. Tığ işi çiçek motif yapmak isteyenler için güzel bir anlatımlı ders diyebilirim. Sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız facebook sayfamız olan https://www.facebook.com/makalepark üzerinden bize ulaşabilir ve gönderebilirsiniz. Bu tür çalışmaları yapmayı öğrenerek evden para kazanmak isteyen bayanlarda kesinlikle yararlanabilirler. Diğer çalışmalara da göz atmayı unutmayın. Şimdi sizleri örnek tığ işi çiçek motifleri ile baş başa bırakıyorum. Yazının sonundaki anlatımlı videoyu incelemeyi sakın unutmayın. Kolay gelsin.

 

 

tig-isi-cicek-motifi2tig-isi-cicek-motifi3 tig-isi-cicek-motifi4

tig-isi-cicek-motifi5

Tığ işi çiçek çalışmaları ile ilgileniyorsanız tığ işi kategorisinde birçok paylaşıma ulaşabilirsiniz. Kolay gelsin.

Crochet Blumenmotiv – Crochet flower motif – Crochet motif de fleur – Hæklet blomst motiv – Crochet motivo da flor – Crochet fiore motivo

 

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Araba Motifi Yapımı Resimli Videolu Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir