Tığ İşi Çiçek Motifi Yapmak

 

 

0

 

Tığ işi çiçek motifi yapmak için paylaştığım örnek çalışma sayesinde sizde evde tığdan çiçek motifi yapmayı öğrenebileceksiniz. Bu tür çalışmalar arayan bayanlar için daha önce de tığ işi kategorisinde birçok tığdan yapılan çiçek deseni çalışmaları ile motif yapma resimli anlatımlarına ulaşabilirsiniz.

Ben fazla tığ işi yapamadığım için detaylı anlatamıyorum. Ancak resimli anlatımlarından iyi bilen bayanlar örneklerini çıkartıp aynısını yapacaklarını umuyorum. Evde tığ işi çiçek motifi yapmak için paylaştığım resimli anlatımda alt alta tüm adımlar ve detaylar verilmiş.

Yapmanız gereken aşamaları takip ederek sizde tığdan çiçek motifi yapma çalışmasını tamamlayabilirsiniz. Tığ işi ile uğraşan bayanların kesinlikle bu çalışmadan yararlanacaklarını düşünüyorum. Şimdi sizleri evde kolay tığ işi çiçek motifi yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

 

tig-isi-cicek-motifi-yapmak

source : http://postila.ru/post/20954782

 

Daha önce paylaştığımız Örgü Bebek Ayakkabısı Taksi Modeli başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir