Tığ İşi Çiçek Nasıl Yapılır

 

 

0

 

Tığ işi çiçek nasıl yapılır diyenler için bu gün paylaştığım kendin yap projesinde evde kolay tığdan çiçek yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaştım. Aşamalarını takip ederek sizde tığla çiçek yapmayı öğrenebilirsiniz.

Tığ işinden çiçek yapmak için daha önce de ” Tığ İşi ” kategorisinde çeşitli resimli anlatımlar paylaşmıştım. Hatta bu yazımın altında da karşınıza tığ işi çiçek örnek çalışmaları çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Evde kolay tığ işi gül yapmak için de kullanacağınız bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak çok güzel tığ işi çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.

 

 

Yapımı tam detaylı gösterilmese de aşamaları özet şeklinde tığ işi yapanlar için kolaylaştırılarak anlatılmış. Tığ işi yapan bayanlar sanırım bu çalışmayı çözüp kolaylıkla yapacaklardır. Şimdi sizleri tığ işi çiçek nasıl yapılır resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

tig-isi-cicek-nasil-yapilir

source : http://www.usefuldiy.com/diy-crochet-flower/

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Daire Örgü Örneği Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir