Tığ İşi Çiçek Nasıl Yapılır


tig-isi-cicek-nasil-yapilir-564x415

Tığ işi çiçek nasıl yapılır diyenler için bu gün paylaştığım kendin yap projesinde evde kolay tığdan çiçek yapımı ile ilgili güzel bir resimli anlatım paylaştım. Aşamalarını takip ederek sizde tığla çiçek yapmayı öğrenebilirsiniz.

Tığ işinden çiçek yapmak için daha önce de ” Tığ İşi ” kategorisinde çeşitli resimli anlatımlar paylaşmıştım. Hatta bu yazımın altında da karşınıza tığ işi çiçek örnek çalışmaları çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

Evde kolay tığ işi gül yapmak için de kullanacağınız bu güzel resimli anlatımdan yararlanarak çok güzel tığ işi çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.


Yapımı tam detaylı gösterilmese de aşamaları özet şeklinde tığ işi yapanlar için kolaylaştırılarak anlatılmış. Tığ işi yapan bayanlar sanırım bu çalışmayı çözüp kolaylıkla yapacaklardır. Şimdi sizleri tığ işi çiçek nasıl yapılır resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum.

tig-isi-cicek-nasil-yapilir

source : http://www.usefuldiy.com/diy-crochet-flower/

Tığ İşi Daire Örgü Örneği Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray

Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için
hakkımızda
sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*