Tığ İşi Çilek Yapılışı


tig-isi-cilek-yapilisi-699x415

Tığ İşi Çilek Yap

Tığ işi köşesine bu gün tığ işi çilek yapımı ile ilgili resim ve video ekledik. İyi seyirler. Bir önceki yazımızda da yine tığ işi çiçek yapımını paylaşmıştık. Bu güzel çalışma ise tığ işi çilek modeli yapımıyla alakalı olup, sizde eğitici videodan yararlanarak kısa sürede öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz.

Tığ işi çilek yapıp çeşitli çalışmalarınızda süs veya motif olarak kullanabilirsiniz. Tığ işi çilek nasıl yapılır diyorsanız sitemizde daha önce paylaştıklarımız hemen altta benzer yazılar ekranından karşınıza çıkacak. Mutlaka onlara da bakın.


tig-isi-cilek-yapilisi

https://www.youtube.com/watch?v=EiXe2eL-HNM

Crochet strawberries Preparation – Häkelarbeiterdbeeren Vorbereitung – Fraises crochet Préparation – Morangos crochê Preparação – Fragole Crochet Preparazione – Hæklede jordbær Forberedelse

Tığ İşi Çiçek Yapımı Videolu Anlatım başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

1 Comment on Tığ İşi Çilek Yapılışı

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*