Tığ İşi Çilek Yapılışı

 

 

1

 

Tığ İşi Çilek Yap

Tığ işi köşesine bu gün tığ işi çilek yapımı ile ilgili resim ve video ekledik. İyi seyirler. Bir önceki yazımızda da yine tığ işi çiçek yapımını paylaşmıştık. Bu güzel çalışma ise tığ işi çilek modeli yapımıyla alakalı olup, sizde eğitici videodan yararlanarak kısa sürede öğrenip yapmaya başlayabilirsiniz.

Tığ işi çilek yapıp çeşitli çalışmalarınızda süs veya motif olarak kullanabilirsiniz. Tığ işi çilek nasıl yapılır diyorsanız sitemizde daha önce paylaştıklarımız hemen altta benzer yazılar ekranından karşınıza çıkacak. Mutlaka onlara da bakın.

 

 

tig-isi-cilek-yapilisi

Crochet strawberries Preparation – Häkelarbeiterdbeeren Vorbereitung – Fraises crochet Préparation – Morangos crochê Preparação – Fragole Crochet Preparazione – Hæklede jordbær Forberedelse

 

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Çiçek Yapımı Videolu Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Yasemin Erdal dedi ki:

    tığ ile çilek yapımı gerçekten çok başarılı olmuş deniyeceğim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir