Tığ İşi Çilek Yapımı – Şablonlu

 

 

0

 

Tığ İşi Çilek Yapımı – Şablonlu

Evde kolay bir şekilde yapabileceğiniz güzel bir çilek çalışması paylaşacağım. Çok güzel bir çalışma ve bu çalışmayı yaptıktan sonra çilek lif modeli olarak kullanabilirsiniz. Dilerseniz tencere tava tutmak için ele geçirilen bez olarak da kullanmayı tercih edebilirsiniz. Tığ işi ile uğraşanlar şablonu kullanarak çok kolay bir şekilde evde kolay tığ işi çilek yapımını öğrenebilirler.

 

 

Tığ işi çalışmaları sürekli olarak sizlere paylaşmaya çalışıyorum. Bu yazımda paylaştığım tığ işi çilek yapılışı haricinde diğer tığ işi çalışmalarımıza sitemizde yer alan tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz. Sizinde yaptığınız tığ işi çalışmalar varsa, bize gönderin sizin isminizle yayınlayalım.

source : http://fionitta.com/2014/crochet-strawberry

Häkelarbeiterdbeeren – crochet strawberries – fraises au crochet

 

 

Daha önce paylaştığımız Evde Otantik Bileklik Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir