TIĞ İŞİ GÜL MOTİF ÖRNEĞİ

1x1.trans

Tığ işi gül motif örneği arayanlar için bu gün güzel bir motif örneği ve yapılışını anlatan ders niteliğindeki bir çalışmayı sunuyorum. Daha önce de tığ işi gül yapmak veya anlatımlı tığ işi gül örneği yapmak için çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. O çalışmalara hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı çalışmalar üzerinde tığ işi gül veya tığ ile yapılan birçok desenin örneği kolayca aktarılıyor. Ayrıca sitemizde ki ” tığ işi ” kategorisinde anlatımlı videolar da yer alıyor. Anlatımlı videoları inceleyerek sizde çok güzel tığ işi gül yapabilir veya tığ işi çiçek çalışmaları yapabilirsiniz.

Adım adım tığ işi çiçek yapmak veya tığ işi gül yapımıyla ilgili diğer çalışmalar hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Onları da muhakkak incelemenizi öneriyorum. Anlatımlı gül yapmak veya gül motifi yapmak için paylaştığım anlatımlı öğretici derslerden sizde yararlanarak çok güzel çalışmalar ortaya çıkarabilirsiniz.


Kolay yapılan tığ işi gül motifleri için yeni araştırmalar yapacağım. Bulduklarımı yine bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel gül motif örneğinin yapılışını anlatan resimli anlatım ve örnekle baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tig-isi-gul-motif-ornegi

KARTON HEDİYE KUTUSU ŞABLONLARI başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*