Tığ İşi Gül Yapımı Resimli Anlatım

 

 

0

 

Tığ İşi Gül Nasıl Yapılır

Tığ işi ile gül yapımı örneği ve örnek resimleri… Bu yazımızda sizlere tığ işi gül yapılışı ile ilgili örnek resimli anlatım sunuyoruz. Tığ işi gül yapmak için paylaştığımız resimli anlatım sayesinde sizde öğrenebilir ve bu tür çalışmalar yapabilirsiniz. Tığ işi gül yapımıyla alakalı yine altta güzel bir videoya da yer verdik.

Tığ işi gül yapmak için sitemizde daha önce de benzer anlatımlar ve eğitici videolar paylaştığımızı hatırlatmak isterim. Hatta bu yazımızın hemen altından o tür çalışmalara ulaşabilir ve hepsini öğrenebilirsiniz. Tığ işi gül yapımıyla alakalı çalışmalar sayesinde sizde bilmeyenlere öğretebilirsiniz. Kolay gelsin.

tig-isi-gul-yapilisi

tig-isi-gul-yapilisi2

 

 

tig-isi-gul-yapilisi3

tig-isi-gul-yapilisi4

tig-isi-gul-yapilisi5

tig-isi-gul-yapilisi6

crochet stieg Bau – crochet rose construction – hæklet rose byggeri – crochet rosa construção – uncinetto rosa costruzione

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İle Bayan Atkısı Örme Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir