Tığ İşi Halat Sepet Yapımı – Resimli Anlatım

 

 

0

 

Tığ İşi Halat Sepet Yapımı – Resimli Anlatım

Evde kolay bir şekilde tığ işi halat sepet yapılışı ile ilgili paylaşacağım anlatımlı resimlerden yola çıkarak sizde bu enfes çalışmayı kolaylıkla yapabilirsiniz. Tığ işi halat sepet yapımı ile ilgili nette dolaşırken rastladığım yabancı sitede detayları veriliyor. Ben sizlere resimli anlatımlarını paylaşacağım. Yine yazımın sonunda sizlere kaynak olarak yabancı sitenin linkini paylaşacağım.

 

 

Yabancı dili olanlar kaynak siteden de yararlanabilirler. Diğer tığ işi çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinden ulaşabilirsiniz. Evde kolay tığ işi sepet yapılışı ile ilgili sanırım ilk paylaşımım bu… sizlerinde buna benzer çalışmaları varsa bize gönderin yayınlayalım. Gelelim tığ işi sepet yapımı ile ilgili resimli anlatımlara ;

source : http://makemydaycreative.com/2013/06/12/crochet-rope-basket/

Häkeln Warenkorb – crochet panier – crochet basket

 

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Balerin Kız Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir