TIĞ İŞİ İNCİ BONCUKLA ÖRGÜ YAPIMI

 

 

0

 

Tığ işi inci boncukla örgü yapmak için daha önce de paylaşımım olmuştu. Hatta bir önceki paylaştığım çalışmada da tığ işi inci boncukla çilek örgü modeli yapılışına ait bir resimli anlatım paylaşmıştım.

Bu yazımda da yine inci boncuk kullanılarak tığ işi örgü yapımı çalışması paylaştım. Tığ işi inci boncukla örgü yapımı için paylaştığım bu güzel örneği değerlendirebilirsiniz.

Tığ işi çalışmalar yapan ev hanımlarını daha çok memnun eden bu tür çalışmalar sayesinde hem değişik tığ işi çalışmalar yapmayı öğrenmiş oluyorlar.

Hem de farklı örneklerle tığdan yapılan çalışmalarını geliştirmiş oluyorlar. Resimli anlatımından ziyade anlatımlı videosunu da araştırdım.

 

 

Ancak pek bulamadım. Bu yüzden bulduğumda bu başlık altına ekleyeceğimi söyleyebilirim. Şimdi sizleri tığ işi inci boncuklu örgü yapmak için örnek arayanlara resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-inci-boncukla-orgu-yapimi

source

 

 

Daha önce paylaştığımız OKUL ÖNCESİ NOEL BABA RESİM ÜZERİNDE TOPLAMA ÇIKARMA ÖĞRENME başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir