TIĞ İŞİ İNCİ BONCUKLU ÇİLEK ÖRGÜ MODELİ YAPMAK

 

 

0

 

Tığ işi inci boncukla çilek örgü örneği yapmak için bulduğum bu güzel resimli anlatımda kabaca da olsa nasıl yapıldığı anlatılmış. Bu tarifin anlatımlı videosunu araştırdım ama bulamadım.

Bilenler varsa yorum bırakabilirler. Tığ işi inci boncukla neler yapılır diyenler için bu gün bu çalışmadan başka bir tane daha araştıracağım. Benzerlerini buldukça da yine bu başlık altından sizlere paylaşmaya devam edeceğim.

Tığ işi boncuklu gül yapmak veya tığ işi inci boncukla çilek modeli yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmanın işinize yarayacağını düşünüyorum.

Genelde evde hanımlar gördükleri bir örneğin veya modelin anında örneğini çıkarabilmektedirler. Bu resimli anlatıma da bakarak örneğini çıkaracaklarını düşünüyorum.

 

 

Fakat anlatımlı videosunu bulunca da paylaşacağımı belirtmek isterim. Şimdi sizleri örnek tığ işi inci boncuklu çilek örneği ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-inci-boncuklu-cilek-orgu-modeli-yapmak

source

 

 

Daha önce paylaştığımız OKUL ÖNCESİ NOEL BABA RESİM ÜZERİNDE TOPLAMA ÇIKARMA ÖĞRENME başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir