Tığ İşi Kalp Örgü Yapmak

 

 

0

 

Tığ işi örgü kalp yapmak isteyenlere güzel bir resimli anlatım paylaştım. Daha önce de tığ işi kalp çalışmaları ve örgü işleri ile ilgili değişik örgü çalışmalarını paylaşmıştım. Bu yazımda sizlere tığ işi örgü kalp yapmak için güzel resimli anlatımdan yararlanarak evde hanımlar kolaylıkla bu çalışmayı yapabilirler. Benzer çalışmaları sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde bulabilirsiniz. Tığ işi kalp motifi çalışmasını örgülerinizde kullanabilirsiniz. Örgü kazak, örgü battaniye, örgü yastık veya örgü yaptığınız her çalışmaya kalp motifini tığ işi çalışma ile kolaylıkla sizde yapabilirsiniz.

Tığ işi kalp örgü çalışmasının yapımı resimli anlatımda detaylı olarak verilmiş. Birçok hanım evde bu tür çalışmalar yaparak hem keyifli zaman geçirebilmekte… hem de kalp motifi ile değişik çalışmalara bu tığ işi motifi uygulayabilmektedirler. Şimdi sizleri tığ işi kalp örgü çalışmasının resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Örgü kalp yapmak isteyenler bu motifin yapılışından yararlanabilirler.

 

 

tig-isi-kalp-orgu-yapmak

Kalp desenli örgü kazaklar yapabilirsiniz. Bir örgü atkı yapmak istiyorsanız ve motif arıyorsanız size bu kalp örgü motifini önerebilirim. Aynı zamanda bebek battaniyesi gibi çalışmalara da kalp motifini kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://regina-crochegraficoseafins.blogspot.com/2015/08/ola-pessoal-com-2-albuns-novos-no.html

 

Daha önce paylaştığımız Kilo Vermek İçin Öneriler başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir