TIĞ İŞİ KARE BATTANİYE ÖRNEĞİ

 

 

0

 

Tığ işi kare battaniye örneği arayanlar olabilir. Bu güzel örneği tek başına paylaşmak istedim. Belki fikri olur, belki bu tür bir kare motifli battaniye örneği arıyor olabilirsiniz. Benzerlerinin yapımını anlatan tığ işi çalışmaları sitemizde bolca bulabilirsiniz. Bu çalışma sadece tek bir kareden oluşan örnektir.

Kısa sürede yapabilmeniz için benzer anlatımlara erişmeniz gerekir. Sitemizde bunlardan bulabilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Tığ işi kare battaniye örneği veya motifi için sitemizdeki ” Tığ İşi ” kategorisine göz atmalısınız.

Kolayca yapabilmek için aşamaları takip edip sizde kısa sürede aynısını yapmak için kolları sıyırmalısınız. Şimdi sizleri bu güzel örnekle baş başa bırakacağım. İşinize yarayacağını düşünüyorum. En azından fikir edineceksiniz.

 

 

Yada sizde evinizde bu tür bir çalışma yapacaksanız, yapmadan önce yaptığınızda nasıl görüneceğini görebilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay çalışmanın tek karelik resmi ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

tig-isi-kare-battaniye-ornegi

 

Daha önce paylaştığımız BOŞ KOLA ŞİŞESİNİ BAHÇE SULAMA HORTUMU YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir