Tığ İşi Kelebek Motifi Yapımı


Tığ İşi Kelebek Motifi Nasıl Yapılır?

Tığ işi kelebek motifi yapılışı ile ilgili bu yazımızda sizlere örnek resim ve anlatımlı ders videosu paylaşacağız. Sizde kolay bir şekilde tığ işi kelebek motifi yapabileceksiniz. Evde kolay tığ işi kelebek motifi yapmak için daha önce de benzer örgü örnekleri veya tığ işi örnekler paylaştığımızı hatırlıyorum.

Birbirinden güzel tığ işi örneklere sitemizden ulaşabilir ve onlardan da yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle ve yine öğretici video ile baş başa bırakacağım. Takıldığınız bir yer olursa yorum yazmayı unutmayın. Kolay gelsin.

tig-isi-kelebek-motifi

https://www.youtube.com/watch?v=7jkxJFH6SpY

tig-isi-kelebek-motifi2

crochet Schmetterlingsmotiv – crochet butterfly motif – crochet motif papillon – hæklet sommerfugl motiv – crochet borboleta motivo – crochet farfalla motivo

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*