Tığ İşi Kelebek Motifi Yapmak


tig-isi-kelebek-motifi-yapmak2

Tığ işi çalışmaları paylaşmaya kaldığımız yerden devam ediyorum. Bu yazımda sizlere çok güzel ve eğlenceli bir çalışmanın resimli anlatımını paylaştım. Tığ işi kelebek motifi yapmak isteyenler için bu güzel resimli anlatım faydalı olabileceğini düşündüm. Sitemizde tığ işi kategorisinde birçok çalışmanın resimli anlatımını ve videolu anlatımlarını paylaşmıştım. Tığ işi ile uğraşan bayanlar bu güzel kelebek motifini yapmak isterlerse resimli anlatımdan yararlanarak kısa sürede yapabilirler. Yapımını anlatan bir video bulamadım ancak resimli anlatımdan yola çıkarak tığ işi çalışmalar yapan ev hanımları bu modeli kolaylıkla çıkarıp yapabilirler. Keyifli bir çalışma olarak geldi bana ve bunu yastık, yorgan veya süs amaçlı her türlü eşyaya uygulanabileceğini söyleyebilirim. Tığ işi kelebek deseni yapmak isteyenler bu güzel resimli anlatımdan yararlanabilirler. Şimdi sizleri tığ işi kelebek motifi yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


tig-isi-kelebek-motifi-yapmak

Tığ işi kelebek motifi örneğine benzer çalışmaları bu yazımın sonundaki benzer yazılar bölümünde de bulabilirsiniz. Farklı tığ işi çalışmalarını da sitemizdeki tığ işi kategorisinde bulabileceğinizi belirtebilirim. Kolay gelsin.

source : http://www.usefuldiy.com/diy-crochet-butterfly/

Kumaştan Papyon Bileklik Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*