Tığ İşi Kolye Yapımı Resimli

 

 

0

 

Kendi kolyenizi kendiniz yapın. Hem de tığ işi çalışma ile… Kolye yaparak isterseniz eviniz için ek gelir elde edebilirsiniz. Tığ işi kolye yapmak isteyenler için altta hem resimli anlatım hem de anlatımlı videolar paylaştım. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatımdan yararlanarak sizde evinizde kendinize veya sevdiklerinize tığ işi kolye modelleri yapabilirsiniz.

Tığ işi kategorisinde birçok çalışmanın resimli anlatımını ve anlatımlı videosuna ulaşabilirsiniz. Altta sizlere resimli anlatımlarda adım adım tığdan kolye yapımını gösteren güzel bir çalışma paylaştım. Tığ işi ile uğraşanlar hem anlatımlardan hem de videodan yararlanarak bu güzel çalışmayı keyifle evlerinde yapabilirler. Evden para kazanmak isteyen bayanlar da bu tür çalışmalar yaparak genç bayanlara kolaylıkla satabilirler.

 

 

Tığ işi kolye modeli yaparken değişik renkler kullanırsanız hem değişik kolye yapmış olursunuz. Hem ailenizde genç kızınız varsa onu mutlu edersiniz. Hem de kendiniz kullanabilirsiniz. Evde kolay takı yapmak isteyenler için güzel bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Şimdi sizleri tığ işi kolye yapımı ile ilgili resimli anlatım ve videolarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

Bu çalışma ile eğlenceli ve keyifli bir şekilde kendinize kolye yapabilirsiniz. Dilerseniz bu çalışmanızı satabilir ve evinize ek kazanç getirebilirsiniz. Para kazanmak isteyen bayanların yapacağı güzel bir çalışma örneği…

crochet necklaces – häkeln Halsketten – colliers de crochet

Resimli anlatımların yanı sıra aynı zamanda videoyu da izlerseniz tığ işi kolye yapılışını kolay bir şekilde öğrenebilir ve evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sitemizde yer alan takı tasarım bölümünde de paylaşıyorum. Kolay gelsin.

 

 

Daha önce paylaştığımız Tül Çoraptan Işıklı Çiçek Yapılışı Resimli Videolu başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir