Tığ İşi Lif Modeli Yapmak

 

 

0

 

Tığdan lif yapmak için bu yazımda sizlere çok güzel ve kolay yapabileceğiniz bir resimli anlatım paylaştım. Evde kolay bir şekilde sizde tığ işi lif modeli yapmayı öğrenebilirsiniz.

Tığdan lif yapmak için paylaştığım resimli anlatımla sizde güzel lif modelleri yapmayı öğrenebilirsiniz. Tığ işi kare lif modeli yapmak için resimli anlatımda adımlar verilmiş.

Tığ işi yapan ev hanımları bu güzel çalışmayı kolaylıkla anlayacaklarını düşünüyorum. Evde tığdan yapılan lif modellerini sitemizde resimli anlatım ve anlatımlı video şeklinde bulabilirsiniz.

Tığ işi kategorisi ile lif modelleri bölümünde birçok çalışmaya ve örneklere ulaşabilirsiniz. Tığ işi kare lif yapmak için paylaştığım diğer çalışmalara da göz atmayı unutmayın. Şimdi sizleri evde kolay lif yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 

 

tig-isi-lif-modeli-yapmak

source : http://www.repiny.com/pin-7416.html

 

Daha önce paylaştığımız Fimo Hamuruyla Minyatür Bebek Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir