TIĞ İŞİ MERDİVEN ÖRNEĞİ

 

 

0

 

Tığ işi merdiven örneği arayan bayanlar olabilir diye bu güzel çalışmayı paylaşayım dedim. Bu tür çalışmaların anlatımlı videoları genelde olur. O tür bir çalışma bulamadım. Örgü çalışması olarak paylaştığım bu güzel örnek merdivene benziyor.

Benzer örgü işleri veya tığ işi çalışmalar yapan ev hanımlarının işine yarayacağını düşünerek bu güzel çalışmayı paylaşmak istedim. Benzer tığ işi çalışmaları altta bulabilirsiniz. Bu güzel çalışma tığ işinden yapılıyor.

Merdiven örneği olarak adlandırdım. Ancak belki başka bir ismi de olabilir. Benzer örgü işleri yapan ev hanımları yorum olarak bu güzel örneğin veya motifin ne olduğunu yazacaklardır. Kolay gelsin.

 

 

source

tig-isi-merdiven-ornegi

 

Daha önce paylaştığımız BOŞ KUTU KAPAKLARINDAN DUVARA TABLO YAPMAK başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir