Tığ İşi Nihale Nasıl Yapılır

 

 

0

 

Evde kolay yapılan nihale çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da yine sizlere evde kolay yapılan tığ işi nihale nasıl yapılır sorularınıza cevap niteliği taşıyan güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Aşamalarını takip ederek sizde evde kolay bir şekilde tığ işinden nihale yapmayı öğrenebilirsiniz. Daha önce paylaştığım nihale örnekleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyerek tığdan nihale yapmak veya nasıl nihale yaparım sorularınıza cevap birçok çalışmanın resimli anlatımı ile anlatımlı videosundan yararlanabilirsiniz.

Kendin yap kategorisinde daha çok bulacağınız çalışmalardan yararlanarak sizde tığ işi nihale yaparak evinizde kullanacağınız güzel bir gereç sahibi olabilirsiniz.

 

 

Hatta bu tür çalışmalardan farklı renklerde yapıp, turistik yerlerde güzel paralara da satabilirsiniz. Şimdi sizleri evde tığ işi nihale yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-nihale-nasil-yapilir

source : http://crafts.tutsplus.com/tutorials/make-a-set-of-five-ombre-crocheted-coasters–craft-4819

 

 

Daha önce paylaştığımız Tığ İşi Çiçek Nasıl Yapılır başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir