Tığ İşi Nihale Nasıl Yapılır

1x1.trans

Evde kolay yapılan nihale çalışmalarını paylaşmaya devam ediyorum. Bu yazımda da yine sizlere evde kolay yapılan tığ işi nihale nasıl yapılır sorularınıza cevap niteliği taşıyan güzel bir resimli anlatım paylaştım.

Aşamalarını takip ederek sizde evde kolay bir şekilde tığ işinden nihale yapmayı öğrenebilirsiniz. Daha önce paylaştığım nihale örnekleri hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak.

Onları da inceleyerek tığdan nihale yapmak veya nasıl nihale yaparım sorularınıza cevap birçok çalışmanın resimli anlatımı ile anlatımlı videosundan yararlanabilirsiniz.

Kendin yap kategorisinde daha çok bulacağınız çalışmalardan yararlanarak sizde tığ işi nihale yaparak evinizde kullanacağınız güzel bir gereç sahibi olabilirsiniz.

Hatta bu tür çalışmalardan farklı renklerde yapıp, turistik yerlerde güzel paralara da satabilirsiniz. Şimdi sizleri evde tığ işi nihale yapmak için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.


tig-isi-nihale-nasil-yapilir

source : http://crafts.tutsplus.com/tutorials/make-a-set-of-five-ombre-crocheted-coasters–craft-4819

Tığ İşi Çiçek Nasıl Yapılır başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*