Tığ İşi Oklava Örgü Modeli Yapılışı

tig-isi-oklava-orgu-teknigi3

Tığ İşi Oklava Örgü Modeli Yapılışı

Tığ işi oklava örgü tekniğini öğrenmek isteyenler bu yazımıza baksın. Yazımızda resimli anlatım paylaştık. Bu yazımda paylaştığım resimli anlatımlara ek olarak altta birde tığ işi oklava örgü modeli yapılışı ile ilgili anlatımlı videolar da paylaştım. Anlatımlı çalışma sayesinde sizde evde kolay bir şekilde tığ işi oklava örgü yapabilmeyi öğrenebileceksiniz.

Benzer çalışmaları sürekli olarak sitemizde yer alan tığ işi kategorisinde paylaşıyorum. Farklı tığ işi çalışmalar bu yazımın sonunda karşınıza gelecek olan benzer yazılar kısmında çıkacaktır. O çalışmalara da göz atmanızı öneririm. Tığ işi çalışmaları fazla bilmediğim için bu yazımda paylaştığım oklava örgü modelinin yapılışını tam detaylı anlatamayacağım.

Ancak detaylı anlatıma sahip videoyu izleyerek sizde evde kolay bir şekilde tığ işi oklava örgü modeli yapmayı öğrenebilirsiniz. Şimdi sizleri tığ işi oklava örneğini gösteren resimli anlatımlarla ve anlatımlı video ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

tig-isi-oklava-orgu-teknigi

tig-isi-oklava-orgu-teknigi2

 

https://www.youtube.com/watch?v=fChsuLc43yU

Yukarıda örnek resimlerinin ardından hemen altında yer alan ders niteliğinde anlatımlı videolardan da yararlanabilirsiniz. Evde oklava örgü modeli nasıl yapılır? diyorsanız anlatımlı videoda tüm detaylar aktarılmış. Kolay gelsin.

crochet rouleau de tricot – crochet Strickroll – crochet knitting roller

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*