Tığ İşi Örgü Bere Modelleri

1x1.trans

Bu yazımda sizlere tığ işi örgü bere modellerini bir araya getirdim. Birbirinden güzel bere modellerini beğeneceğinizi umuyorum. Bu yazımda paylaştığım bere modeli yapımı ile ilgili resimli anlatım paylaşmadım. Ancak ilerleyen günlerde bu güzel çalışmaların yapılışını gösteren çalışmaları da paylaşacağım. Şimdilik sadece yeni tığ işi bere modeli ve örgü şapka modellerini paylaştım. Birbirinden güzel ve değişik renkleri olan bu harika örgü bere modellerini sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Tığ işi ile uğraşan bayanlara örnek olması amacıyla paylaştığım çalışmaların sadece örnek halleri bulunuyor. Tığ işi örgü bere yapmak isteyenler için ileride resimli anlatımı ile anlatımlı videolarını paylaşacağım. Şimdilik tığ işi bere örneklerini paylaştım. Şimdi sizleri tığ işi örgü bere modelleri ile baş başa bırakıyorum.


Gerçekten çok güzel modeller var sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bu modeller örnek olarak işinize yarayabilir. Yapımını gösteren çalışmaları ilerleyen zamanlarda paylaşmaya çalışacağım. Şimdilik tığ işi bere modeli yapımı veya yapılışını gösteren çalışmalar paylaşamadım. Fakat ilerleyen zamanda hem anlatımlı video hem de resimli anlatımları ile bol bol tığı işi örgü bere modeli yapmak isteyenlere çalışmalar paylaşacağım. Kolay gelsin.

source : http://www.pinterest.com/

Evde Keçeden Sarkaç Süs Yapmak başlıklı yazımızı arkadaşların okudu ve beğendi. Hadi sende bir göz at?

About Nuray
Sitemizin amacı birbirinden güzel örgü, kendin yap projeleri, hobi çalışmaları ve okul öncesi etkinliklerini araştırıp sizlere detaylı bir şekilde sunmak. Sizinle birlikte biz de öğreniyoruz. Anlatımlı çalışmalar ve teknikleri ele aldığımız sitemizi desteklerseniz mutlu oluruz. Facebook sayfamızı beğenmeyi unutmayın? daha fazla detay için hakkımızda sayfasına göz atın.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*