Tığ İşi Örgü Bere Modelleri

 

 

0

 

Bu yazımda sizlere tığ işi örgü bere modellerini bir araya getirdim. Birbirinden güzel bere modellerini beğeneceğinizi umuyorum. Bu yazımda paylaştığım bere modeli yapımı ile ilgili resimli anlatım paylaşmadım. Ancak ilerleyen günlerde bu güzel çalışmaların yapılışını gösteren çalışmaları da paylaşacağım. Şimdilik sadece yeni tığ işi bere modeli ve örgü şapka modellerini paylaştım. Birbirinden güzel ve değişik renkleri olan bu harika örgü bere modellerini sizde evinizde kolaylıkla yapabilirsiniz. Tığ işi ile uğraşan bayanlara örnek olması amacıyla paylaştığım çalışmaların sadece örnek halleri bulunuyor. Tığ işi örgü bere yapmak isteyenler için ileride resimli anlatımı ile anlatımlı videolarını paylaşacağım. Şimdilik tığ işi bere örneklerini paylaştım. Şimdi sizleri tığ işi örgü bere modelleri ile baş başa bırakıyorum.

 

 

Gerçekten çok güzel modeller var sizde bu tür çalışmalar yapıyorsanız bu modeller örnek olarak işinize yarayabilir. Yapımını gösteren çalışmaları ilerleyen zamanlarda paylaşmaya çalışacağım. Şimdilik tığ işi bere modeli yapımı veya yapılışını gösteren çalışmalar paylaşamadım. Fakat ilerleyen zamanda hem anlatımlı video hem de resimli anlatımları ile bol bol tığı işi örgü bere modeli yapmak isteyenlere çalışmalar paylaşacağım. Kolay gelsin.

source : http://www.pinterest.com/

Daha önce paylaştığımız Evde Keçeden Sarkaç Süs Yapmak başlıklı makalemize de çok baktılar. Seninde ilgini çekebilir.

Please wait...

Aleyna

24 yaşındayım ve okuyorum. Yeni editörüm ve örgüler üzerine sizlere bildiğim anlatımları tarif ederek paylaşıyorum. Değişik örgüler her zaman ilgimi çekmiştir. Beğenilerinize sunduğum çalışmaları destekler ve paylaşırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir